Юрист, картинка шапки

Головна


Про адвоката


Ціни на юридичні послуги адвоката


Допомога потерпілим інвесторам MMCIS


Корисні посилання


Виграні справи адвоката


Зразки документів


КонтактиЯкщо Ви зайшли на цю сторінку мого сайту, то ймовірно, Ви є інвестором інтернет-компаній MMCIS та/або Mill Trade.


mmcis     MillTrade

Як Вам уже відомо, так званий Президент компаній MMCIS та Mill Trade Роман Комиса 21 листопада 2014 року повідомив, що у компанії недостатньо коштів, щоб розрахуватись за своїми зобов'язаннями, в зв'язку з чим компанія розпочинає процедуру банкрутства.

Також, в той же день сайти компаній MMCIS та Mill Trade перестали працювати в звичайному режимі, можливість зайти в особистий кабінет інвестора відсутня.

10 листопада 2014 року компанія нібито звернулась до Генеральної прокуратури Російської фдерації (текст звернення) з метою притягнення до кримінальної відповідальності праціників платіжної системи "ДеньгиOnline".

Ця сторінка сайту була створена з метою організації надання юридичної допомоги потерпілим вкладникам.

Якщо у Вас не достатньо часу та юридичного досвіду щоб займатись питанням повернення своїх грошових коштів з компаній MMCIS та/або Mill Trade - то Ви можете доручити ці турботи нам, професійним юристам.

Що необхідно для початку работи з нами?

  1. Надати нам копії документів, які підтверджують внесення коштів у компанії MMCIS та/або Mill Trade: завірені виписки з банків, платіжні доручення, квитанції з I-box, електронні листи про підтвердження надходження коштів на Ваші рахунки в особистому кабінеті компаній MMCIS та/або Mill Trade, і т.ін. У випадку відсутності перелічених документів, ми допоможемо Вам витребувати їх у передбаченому чинним законодавством порядку.

  2. Надати нам копії договорів оферти з компаніями MMCIS заватнажити та/або Mill Trade заватнажити, компаніями-посредниками (за наявності), наприклад IT Busines, Green Soft, Ukraine-IS, Optimus Group, Emex-B, скріншоти особистих кабінетів (за наявності), скріншоти переписки з компаніями.

  3. Укласти договір про надання Вам юридичної допомоги.

  4. Надати повні реквізити рахунку (включаючи назву банку, код ЄДРПОУ та МФО банку, призначення платежу і т.ін.) на який будуть перераховані стягнуті кошти.

  5. Для отримання інформації щодо руху справи можете приєднатися до нашої групи в соціальній мережі ВКОНТАКТЕ.

Вартість наших послуг

ПЕРШИЙ ВАРІАНТ: 10% від суми внесених в компанії MMCIS та/або Mill Trade грошових коштів.

Оплата проводиться частинами 5% від суми внесених в компанії MMCIS та/або Mill Trade коштів оплачується під час підписання договору про надання юридичних послуг, і 5% від суми внесених в компанії MMCIS та/або Mill Trade оплачується після одержання Вами коштів. Додаток до договору 10%.

ДРУГИЙ ВАРІАНТ: 30% від суми внесених в компанії MMCIS та/або Mill Trade. Оплата проводиться після отриманя Вами грошових коштів. Додаток до договору 30%.

Крім цього, Ви сплачуєте € 50,00 на поточні витрати (канцелярські, поштові та ін.) + судові витрати (у випадку необхідності).

ТРЕТІЙ ВАРІАНТ: 50% від суми внесених в компанії MMCIS та/або Mill Trade. Оплата проводиться після отриманя Вами грошових коштів. Додаток до договору 50%.

Якщо у Вас не має можливості особисто приїхати до нас в офіс для підписання договору та оплати послуг, Ви можете надіслати документи поштою чи Новою Поштою, а оплатити послуги на карту Приват Банку № 5168 7420 1242 0711 (отримувач - Збираник Євгеній Миколайович).

При виборі варіанту співпраці, звертаємо Вашу увагу на те, що повернення коштів буде здійснюватись почергово: у ПЕРШУ чергу отримують кошти, клієнти, які співпрацють з нами по першому варіанту, у ДРУГУ чергу - по другому варіанту, і в ТРЕТЮ чергу - по третьому варіанту.З повагою до Вас, адвокат Збираник Є.М.

+38 (044) 233-33-20

+38 (063) 36-11-733

+38 (067) 877-00-60

+38 (066) 260-35-94
Дизайн створено особисто для адвоката Збираника Євгенія Миколайовича