Юрист, картинка шапки

Головна


Про адвоката


Ціни на юридичні послуги адвоката


Допомога потерпілим інвесторам MMCIS


Чинне законодавство


Корисні посилання


Виграні справи адвоката


Зразки документів


Контакти


Справа про зобов’язання ДПІ у Шевченківському районі м. Києва повернути вилучене майно

У 2013 році клієнт звернувся з наступною проблемою: у грудні 2010 року працівники податкової міліції під приводом притягнення клієнта до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 164 КУпАП, вилучили протоколом огляду місця події товарно-матеріальні цінності і утримують їх до сьогоднішнього дня.

Мною, адвокатом Збираник Євгенієм Миколайовичем, було підготовано та подано адміністративний позов про визнання протиправною бездіяльності ДПІ у Шевченківському районі м. Києва та ДПС у м. Києві щодо застосування заходів забезпечення провадження у справі про адміністративне правопорушення і неповернення вилученого майна та про зобов’язання ДПІ у Шевченківському районі м. Києва повернути майно.

29 серпня 2013 року Оболонським районним судом м. Києва наш позов було частково задоволено, визнано протиправною бездіяльність ДПІ у Шевченківському районі м. Києва та ГУ Міндоходів у м. Києві щодо неповернення вилученого майна клієнта та зобов’язано ДПІ у Шевченківському районі м. Києва повернути вилучене майно.

21 листопада 2013 року колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду задовольнила повністю апеляційні скарги Відповідачів, скасувала постанову Оболонського районного суду м. Києва від 29 серпня 2013 року та ухвалила нове рішення, яким відмовила у задоволенні позову.

Нами було подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду. 19 березня 2015 року колегія суддів Вищого адміністративного суду України задовольнила нашу касаційну скаргу та скасувала незаконну постанову Київського апеляційного адміністративного суду, залишивши в силі рішення суду першої інстанції.

Рішення ВАСУ Рішення ВАСУ 2 Рішення ВАСУ 3

З повагою до Вас, адвокат Збираник Є.М.

+38 (044) 233-33-20

+38 (063) 36-11-733

+38 (067) 877-00-60

+38 (066) 260-35-94
Дизайн створено особисто для адвоката Збираника Євгенія Миколайовича