Юрист, картинка шапки

Головна


Про адвоката


Ціни на юридичні послуги адвоката


Допомога потерпілим інвесторам MMCIS


Корисні посилання


Виграні справи


Зразки документів


Контакти


Адвокат для малого та середнього бізнесу

На сьогоднішній день, мабуть, не буде секретом, що для успішного ведення підприємницької діяльності не обійтись без фахівців в галузі права. Оскільки часто-густо бізнес стикається з різними юридичними проблемами (зокрема, розірвання договорів, стягнення боргів, вирішення інших спірних питань, спори з контролюючими органами), які без кваліфікованого спеціаліста вирішити дуже складно, а іноді взагалі неможливо.

Якщо на Вашому підприємтсві відсутній юрист і у Вас не має бажання (чи зайвих коштів) наймати цього цінного співробітника - то маємо для Вас спеціальну пропозицію - адвокат для малого та середнього бізнесу.

Які переваги в укладенні договору на юридичне обслуговування з приватним адвокатом?

* З приватним адвокатом не потрібно укладати трудовий договір, а тому: Вам не потрібно платити податки за найманого працівника та єдиний соціальний внесок, я не вимагатиму оплачувану відпустку та лікарняний.

* Між нами укладається безстроковий договір-доручення про надання правової допомоги, який в будь-який момент можете бути розірваний.

* У випадку вирішення спірних ситуацій в судовому порядку - Ви зможете компенсувати з опонента, понесені витрати на адвоката.

* Ви оплачуєте фіксовану договірну плату всього € 100,00 на 1 рік (якщо перевести у національну валюту, то це близько 200,00 грн. на місяць).

* Приватний адвокат не потребує робочого місця, меблів, техніки, канцелярського приладдя і т.ін.

Що Ви отримуєта після підписання договору-доручення про надання правової допомоги?

* Ви отримуєте впевненість у тому, що маєте "особистого адвоката" для малого та середнього бізнесу, який проконсультує Вас безкоштовно з будь-якої галузі права, напише документ правового характеру (заяву, скаргу, клопотання).

* Першочергове надання юридичної допомоги у випадку необхідності.

* Терміновий виїзд адвоката на місце проведення перевірки контролюючими органами чи проведення обшуку правоохоронними органами.

* Знижки при наданні юридичних послуг (написання претензій, відповіді на претензію, відповіді на запити, позовів, скарг, представництво в судах чи інших органах і т.ін.).

Що входить у вартість річної абонентської плати?

* Необмежена кількість усних юридичних консультацій адвоката по телефону, e-mail, Skype, Viber, Whatsapp, Telegram з будь-яких юридичних питань (цивільне, господарське, адміністративне, кримінальне право).

* Складання 1 (одного) юридичного документу на місяць.

* Терміновий виїзд адвоката до клієнта в межах м. Києва - 1 (один) раз на місяць.

Приймаємо оплату юридичних послуг адвоката у криптовалюті: BTC, Ether, Bitcoin Cash - 12tSKJxjSEbQh1V1nRYX8nFgHoZBm4A7Ak!

                     


З повагою до Вас, адвокат Збираник Є.М.

+38 (044) 233-33-20

+38 (063) 36-11-733

+38 (067) 877-00-60

+38 (066) 260-35-94
Дизайн створено особисто для адвоката Збираника Євгенія Миколайовича