Юрист, картинка шапки

Головна


Про адвоката


Ціни на послуги


Допомога потерпілим інвесторам MMCIS


Чинне законодавство


Корисні посилання


Виграні справи


Зразки документів


Контакти
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Акційна пропозиція - позовна заява "online" за 500,00 гривень!

Якщо Вам необхідно терміново звернутись до суду за захистом своїх прав, для цього потрібно підготувати та подати до районного суду позовну заяву, оформлену належним чином та у відповідності до вимог законодавства України. І коли у Вас не має необхідних знань та вільного часу для написання позову - Ви можете замовити складання цього документу у нас.

На цій сторінці Ви можете замовити швидке та якісне написання позововної заяви у цивільній, господарській, адміністративній чи кримінальній справі.

Ми працюємо по всій території України. Необхідності приїзджати до нас в офіс не має. Всі документи ми зможемо переслати Вам на електронну пошту.

Вартість термінового складання одного позову становить 500,00 гривень! Термін написання складає 1-2 дні.


Що необхідно для замовлення послуги з термінового написання позову?

  1. Зателефонувати нам за одним із №№ телефонів (044) 233-33-20; (063) 36-11-733; (066) 260-35-94 або на Skype: evgen.advokat для з'ясування всіх суттєвих обставин справи.

  2. Надіслати на електронну поштову скриньку - evgen.advokat@gmail.com сканкопії всіх необхідних для написання позову документів (яких саме - з'ясовуємо в телефонному режимі).

  3. Оплатити послуги з написання позовної заяви на карту Приват Банку № 5168 7420 1242 0711 (отримувач - Збираник Євгеній Миколайович).

  4. Через 1-2 дні отримати готову позовну заяву разом з покроковою інструкцією, як правильно подати позов до суду.

З повагою до Вас, адвокат Збираник Є.М.

Дизайн створено особисто для адвоката Збираника Євгенія Миколайовича